Kompleksowa obsługa biznesu
Dochodzenie i odpieranie roszczeń
w związku z Tarczą Finansową PFR
Informacje dla poszkodowanych
w związku z funduszami
W Investments
portfela inwestycyjnego FinCrea
Kredyty walutowe (CHF,EUR)
Kompleksowa obsługa biznesu
Dochodzenie i odpieranie roszczeń
w związku z Tarczą Finansową PFR
Informacje dla poszkodowanych
w związku z funduszami Investments portfela inwestycyjnego FinCrea
Kredyty walutowe (CHF,EUR)

Co nas wyróżnia?

  prawnicy komunikujący się w obsłudze prawnej biznesu w sposób zrozumiały, bardzo łatwo dostępni przez telefon, maila, na spotkaniach oraz przez wideokonferencje
  adwokaci i radcowie prawni z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze prawnej biznesu
  elastyczność oraz przystępność
  łatwa i przejrzysta kontrola także  online przez panel klienta
  jakość potwierdzona referencjami
Historia
Kancelarię prawną Karaś i Wspólnicy prowadzimy w celu zagwarantowania polskim przedsiębiorcom komfortu jaki daje pewność zabezpieczenia interesów prawnych. Jednocześnie zależy nam na nawiązaniu partnerskiej relacji z Klientami, tak aby kontakt z prawnikiem był swobodny i stał się dzięki temu nawykiem. Zapewniamy Klientom, że zawsze uzyskają szybkie wsparcie od zaufanego prawnika, który rozumie specyfikę branży i rynkowe realia. Dzięki temu nasi partnerzy mogą w pełni skoncentrować się na rozwoju biznesu w oparciu o rzetelne, jasne i precyzyjne porady prawne.
 

Doświadczenie i wiedza
Wykorzystując nabyte przez wiele lat doświadczenie oferujemy Państwu dostęp do nielimitowanej obsługi prawnej na wysokim poziomie w przystępnej cenie. W swej działalności postawiliśmy na efektywnych prawników, którzy dzięki kompleksowej wiedzy zlecone sprawy załatwiają szybko i profesjonalnie. Dostarczają oni Klientom rozwiązania, które są potrzebne, nie obciążając ich zbędnymi elementami mającymi jedynie uzasadniać wyższe koszty obsługi.

Opieka i efektywność
Wszystko to sprawia, że nasza opieka prawna jest w pełni efektywna, a my możemy zaoferować profesjonalną pomoc prawną dla większej grupy przedsiębiorstw. Szczycimy się tym, że wielu polskim firmom pomogliśmy wydostać się z najcięższych problemów lub ich uniknąć. Jesteśmy po to aby prowadzenie biznesu było bezpieczne i dochodowe.


JESTEŚMY PO TO ABY ZABEZPIECZYĆ TWOJE PRAWA